Vykupuji po celé ČR

Chcete prodat Vaše knihy, gramodesky nebo starožitnosti? Máte doma velké množství knih v knihovně či na půdě a potřebujete je rychle a jednoduše prodat?

Pro vaše věci si rád kdykoliv přijedu, nabídky ve foto podobě mi zašlete na info@mercatino.cz

  1. do předměte emailu napište VÝKUP+MĚSTO ODKUD JSTE
  2. Napište přibližné množství knih, nebo věcí k prodeji
  3. do přílohy přidejte fotografie věcí k výkupu
  4. cenovou nabídku učiním poté na prodejně po domluvě, nebo na místě kam si pro věci přijedu
  5. Zanechte mi své telefonní číslo
  6. Domluvíme si přesný čas výkupu

Novější, starší i staré. Vykupuji knihy ve větším i menším množství. Nejraději mám samozřejmě ty, které bych si rád sám přečetl, nebo je měl ve své sbírce a proto je pro mě velice důležitý stav knih. Nevykupuji knihy jsou zničené, nebo jdou cítit cigaretovým kouřem, zatuchlým zápechem sklepa či půdy. Vykupuji velké množství věcí a dost často se výkup knih může zkombinovat i s výkupem gramodesek, CD, porcelánu, skla. Zvažte co všechno byste chtěli prodat a zašlete mi nabídku v podobě fotografii na email. Budu vás telefonicky kontaktovat zpět.

Mám zájem o jakékoliv hudebniny, samozřejmě gramofonové desky, ale také singly, CD a dokonce i MC kazetky. Z gramodesek vykupuji takřka vše, jen by měly být v pěkném stavu, nemusíte se bát nabídnout i gramodesky s vážnou hudbou, která u nás vycházela ve velkém nákladu. 

Vykupuji především hutnické sklo, nebo sklo hutní. Také vykupuji jakékoliv zajímavé výrobky ze skla, těžítka, teploměry, starožitné skleněné vázy a další věci ze skla. Pozor nevykupuji křišťálové sklo, protože nabídka je příliš velká a je to věc, kterou rád prodávám, ale chybí mi k němu nějaká náklonost. Rád vykupuji věci, které se mi líbí, a u kterých mi nevadí, pokud se neprodají. Samozřejmě u skla je velice důležitý stav, věci s oťuky jsou téměř neprodejné. 

Mám zájem o sošky, starožitný pocelán, Brusel.