Select Page

Vykupujeme knihy gramodesky porcelán hutní sklo singly CDčka věci kulturního charakteru

Antikvariát

Mám zájem o knihy, které bych si chtěl sám přečíst. Zajímá mě historie, filozofie, pohádky, dějiny, umění, kultura, osobní rozvoj, beletrie a klasika. Nemám zájem o učebnice a úzce specifikovanou technickou literaturu.

Hudební bazar

U gramodesek bereme všechny žánry. Cena se odvíjí od stavu desky a zajímavosti daného titulu. Vykupujeme i singly a také vážnou hudbu na gramofonových deskách. Vykupuji také CD / MC

Věci staré

 • sklo
 • porcelán
 • keramika

Zajímá mě veškerý starožitný i československý porcelán z 60, 70 let. Sošky, figury, servisy.

Vykupuji pouze hutnické sklo a lité sklo. Skleněné figurky, sošky a různé výrobky ze skla. Nevykupuji křišťálové sklo u kterého mám stály příjem do komisního prodeje.

Než mi zavoláte

Prosím vyplňte náš formulář, a zkuste nám poslat fotografie věcí, které chcete nabídnout k prodeji. U fotografií postačí abyste věci k prodeji nafotili jako celek, nemusíte fotit každou věc zvlášť.


  Výkup na prodejně

  Bez dohody předem na prodejně vykupujeme pouze menší množství věcí z druhé ruky. Zhruba do 20 ks věcí vám vykoupíme ihned a to jen pokud se jedná o knihy, gramodesky, CD. Zajistit kvalitu ocenění většího množství věcí na prodejně, kde je spousta zákazníku nedokážeme. Porcelán, sklo, starožitnosti vykupujeme pouze poté co nám zašlete fotografie věcí k prodeji a vyplněním formuláře o prodeji.

  Výkup po dohodě

  Jakékoliv větší množství věcí, než je 20 ks, je potřeba řešit předem. Jakmile mi zašlete váš vyplněný formulář, tak posoudím jestli přijedu výkup provést přímo k vám a nebo vás nasměřuji na naší prodejnu.

  Co nevykupujeme

  Nevykupujeme jakékoliv věci z druhé ruky, které jsou poškozené. Takové zboží nepřijímáme i kdybyste nám jej chtěli nechat zdarma. Stav je pro nás zcela rozhodující. U knih nevykupujeme učebnice a úzko specificky zaměřenou technickou literaturu.

  Výkup pozůstalostí

  Moji hlavní čínností je výkup a zprostředkování prodeje pozůstalostí. Vždy na míru a podle potřeb každého jednotlivého zákazníka. Nezávázné ocenění provádím pouze po vizuální prohlídce, při které si mohu sám zkontrolovat skutečný stav daných věcí, podle kterých se určuje výkupní cena.