Výkup a prodej

V mercatinu vykupujeme různorodé věci, ale jsme zaměřeni na oblast kulturního charakteru. Přijímáme a vykoupíme větší i menší množství věcí. Prodáte u nás knihy, kterých máme největší množství, gramodesky, staré sklo, keramiku a porcelán. Pomůžeme vám ocenit a prodat věci z pozůstalosti a dědictví. Postaráme se o odvoz a celkový výkup všeho co budete potřebovat prodat.

Jaké věci vykupujeme?

📚 Knihy

💽 Gramodesky

💿 CD

💎 Sklo

🏺 Porcelán

🎬 DVD a VHS

Za jakou cenu vykupujeme?

Cenu věcí určujeme podle aktuální poptávky na bazarovém trhu a také podle naší vlastní historie prodejů a zkušeností. Při ocenění věcí zhodnocujeme stav, typ každé jednotlivé věci a její původ. 

✅ Platíme ihned, nemusíte čekat až se věci prodají

Výkup na prodejně

Menší množství (do cca. 50 kusů) gramodesek, CD a knih přijmeme kdykoliv ✅ během otevírací doby bez domluvy předem.

U skla a porcelánu je naopak domluva předem lepší. Ideální je zaslat fotografie na info@mercatino.cz, kde bychom se mohli předem podívat na to co nám chcete nabídnout, abychom vám mohli co nejlépe poradit

Postaráme se o odvoz

Větší množství 👉 přijedeme za vámi po celé České republice

▪ Velké množství starých věcí, knih, gramodesek a dalších věcí kulturního charakteru

▪ Stačí vyplnit formulář o prodeji, nebo nám zavolat, poté vás budeme kontaktovat a domluvíme se na 📆 termínu odvozu a výkupu vašich věcí

▪ Jakmile přijedeme, věci oceníme a předložíme vám naší cenovou nabídku

 

Menší množství a nejste z Olomouce 👉 nevadí pošleme kurýra za vámi

▪ Chcete prodat své gramodesky nebo sbírku CD?

Zařídíme vám kurýra po celé ČR

V tomto případě na naše vlastní náklady objednáme kurýra, necháme přivézt vaše věci k nám, oceníme je a dáme vám vědět celkovou cenu. Většinou takto k nám dopravujeme gramofonové desky a CD. V případě, že bychom se na ceně nedomluvili, tak vám věci na naše náklady zašleme zpět.

 Po – So 🕗 9:00-12:00 | 13:00-17:30

✉ info@mercatino.cz