730695909 mercatino@email.cz

Komisní prodej

Kdy se vyplatí prodávat formou komisního prodeje? Vždy. Ať je  vašich věcí na prodej méně nebo více, vyplatí se to vždy. Zejména se to vyplatí při rušení větších sbírek či dědictví, kdy celkový zisk někdy příjemně překvapí i mě samotného.

Můj komisní prodej je založený na tom, že si chci vytvořit spokojené zákazníky, kteří mi budou nosit věci do prodeje opakovaně.

Formou komisního prodeje cílím na to, aby měl můj zákazník co nejvyšší zisk. Čím vyšší zisk budete mít vy, tak tím  vyšší mám šanci, že přinesete další věci do prodeje.

Zjistili jsme, že nejlépe dokážme rozprodat knižní pozůstalosti, gramofonové sbírky, porcelánové dědictví a celkově jakékoliv množství věcí ze stěhování, pozůstalosti či dědictví.

Tel: 730 695 909

email: mercatino@email.cz

Prodej knížek

Do prodeje přijmu knížky v pěkném stavu a neponičené. Žánry které se nejvíce prodávají jsou SCI-FI, Fantasy, Pohádky, Esoterika, Osobní rozvoj, Horory, Klasika. Knížky, které by jste  nikdy nevyhodili.
Knihy přijímám do prodeje po celý rok. Čím  zajímavější knihy do prodeje nabídnete, tím bude Vaše odměna vyšší.  Dokážu zprostředkovat rozprodej celých sbírek, knihoven a knižních dědictví či pozůstalosti. Cílem prodeje v Mercatino je ušetřit vám čas a prodejem vytvořit zajímavý zisk.

Narozdíl od běžného antikvariátu v Mercatino budete vědět, co se prodalo a za kolik. V Mercatino knížky prodáváme, tzn., že knihy neskladujeme. Snažím se knihy protočit, prodat za každou cenu, ať vás můžu ze všech knih vyplatit.

Knihy ocením podle aktualní tržní hodnoty a budu snižovat ceny takovou dobu, dokud se neprodají. Tímto způsobem zajišťuji celkový úspěch při prodeji a také radost ze strany kupců. Vám vyplatím minimálně polovinu za každou knihu, kterou v Mercatinu prodáte.

Za zprostředkování prodeje gramodesek je odměna 50-70 % z každé prodané knihy.

Prodej GRAMODESEK a cd

Nejvíce Vám vyplatím za zahraniční hudbu, metal, jazz, a československý bigbeat. Individiální dohoda je vždy možná.
Možnost prodat gramodesky na internetu je velmi problematická a proto lidé prodávají u nás. Mercatino je na prodej gramodesek skutečný ráj. Do prodeje bereme všechny žánry gramodesek. Samozřejmě nejlepe se prodávají ty, které jsou nejvíce žádané.

V Mercatino jsme měli na začátku asi 10 gramodesek a nyní je v obchodu tisíce vašich desek a nosíte denně další a další do prodeje.

Za prodej gramodesek od nás můžete obdržet až 70% odměny z prodeje. To znamená, že pokud gramodesku prodáme za 1000 Kč. Vám vyplatím 700 Kč. Je to skvělý postup a myslím, že je to také hlavní důvod proč nám lidé hudbu nosí. Vyplatí se to a lidé, kteří je kupují mají radost z toho, že je vůbec sehnali. Bez Vás by to nešlo.

Za zprostředkování prodeje knih je většinou odměna 50%-70% z každé prodané desky

Prodej porcelánu a skla

  • růžový porcelán
  • cibulák
  • křištálové sklo
  • jakýkoliv starší porcelán
Porcelán, sklo a keramika se u nás dobře prodává. Proč? Jelikož dáváme možnost si věci zblízká prohlédnout. Člověk, který do Mercatina přichází si může vytvořit osobní vztah ke každé věci, kterou nabízíme k prodeji.

Zákazník si vaše věci může prohlédnout, osahat a popřemýšlet nad tím, jestli jej to oslovuje, tak jak by mělo.

Prodej na internetových serverech je pro běžného člověka velmi náročný, jak z hlediska komunikace se zákazníky, tak i z toho důvodu, že v případě prodeje skla, porcelánu, či keramiky jde o celkem složitý proces balení.

Pokud tyto věci budete prodávat u nás. Ušetříte si velké množství času a nejedny nervy.

Za zprostředkování porcelánu, skla a keramiky od nás získate 50%-70% z každý prodaný kus.

Pár otázek

Jak funguje Mercatino-věci z druhé ruky?
Obchod nesoucí název Mercatino – věci z druhé ruky se nachází v Olomouci v blízkosti zastávky náměstí Republiky, na ulici Hanáckého pluku 1153/4. K obchodu lze pohodlně dojet autem a zaparkovat přímo před obchodem, kde jsou pro zákazníky připravena zdarma dvě parkovací místa. Prodavač rád pomůže svým zákazníkům zboží vynosit z auta.

Prodejem zboží z komisního prodeje vzniká zákazníkovi, kterému patřilo zboží, nárok na výplatu 50 % z prodejní ceny. Nárok zákazníka je splatný k 1. dni následujícího měsíce od podpisu smlouvy. To je výhodné zejména proto, že za tu dobu je větší šance prodat více zboží, tudíž zákazníkovi vyplatíme vyšší částku za jeho zboží.

Pokud se zboží do 2 měsíců neprodá, domluvíme se na dalším postupu. Je možné si zboží vzít zpět, případně lze smlouvu prodloužit a prodávat zboží levněji nebo zboží úplně vyřadit z prodeje a odnést ho do Charity.

Kdy své věci mohu přivézt?
Své věci můžete dovézt kdykoliv v naší otevírací době i mimo běznou pracovní dobu, ale na to si je potřeba zavolat a domluvit se.

Pokud budete mít větší množství věcí, můžete si s námi domluvit schůzku předem (nejlépe telefonicky), abyste měli jistotu, že na Vás budeme mít dostatek času, abychom Vám vysvětlili a ukázali, jak všechny Vaše věci prodáme.

Takže jsme tady pro Vás PO-PÁ 9:00-17:00.

Vykupujete věci,knihy, gramodesky?

Vykupujeme, každopádně zisk je vždy vyšší u komisního prodeje.

Co když se moje věci neprodají?
Pokud se věcí neprodají je možné je Vám vrátit zpět, nebo je věnovat charitě. Záleží na Vašem přání.
Jak se dozvím kolik jsem si vydělal?
O vašem výdělku Vás budeme jednou měsíčně informovat na Váš email, kde Vám zašleme přehled prodaných věcí. A nebo kdykoliv budete mít cestu kolem naší prodejny, můžete se zastavit a optat se na stav Vašeho prodeje. Můžete nás také kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky (viz záložka Kontakt).

Rádi Vám kdykoliv zjistíme stav Vašeho konta.

Můžete zajistit odvoz?
Vždy se můžeme nějak domluvit. Jezdím svážet zboží po celé ČR. Takže stačí zavolat a udělat si menší přehled o tom co vlastně chcete prodávat.
Kdy dostanu peníze za moje věci?
Peníze a vyučtování za své věci obdržíte první měsíc po založení smlouvy u nás. Poté jednou měsíčně od posledního vyúčtování.
Mohu Vám zaslat seznam s věcmi?
Seznamy knih a věcí, pokud je nemáme fyzicky před sebou, nenaceňujeme.

JAKÉ JSOU ZKUŠENOSTI OSTATNÍCH