730695909 mercatino@email.cz

Kdy se vyplatí prodávat formou komisního prodeje?

Ať je  vašich věcí na prodej méně nebo více, vyplatí se to vždy.

Zejména se to vyplatí při rušení větších sbírek či dědictví, kdy celkový zisk příjemně překvapí i mě samotného.

Můj komisní prodej je založený na tom, že si chci vytvořit spokojené zákazníky, kteří mi budou nosit věci do prodeje opakovaně

Formou komisního prodeje cílím na to, aby měl můj zákazník co nejvyšší zisk. Čím vyšší zisk budete mít vy, tak tím vyšší mám šanci, že přinesete další věci do prodeje

Porcelán

Prodávat porcelán na webu bez zákazníku je otrava, zkuste prodat svůj porcelán u nás a zjistíte, že je to zábava a jde to snadno.

Gramodesky

Je spoustu obchodů, které gramodesky vykupují, ale jen jeden, který vyplácí takové sumy jako my. 70% za každou gramodesku.

Sklo

Křehké sklo sami budete prodávat dost těžce. V Mercatinu můžete nabídnou křištál, hutní sklo, borské sklo a další, které prodáme za vás.

Bleší trh

Cokoliv co je tak zajímavé, že je škoda vyhodit a může to udělat radost někomu jinému a ještě to půjde prodat, tak patří do Mercatino.

ODMĚNA Z PRODEJE

%

Do 500 Kč

%

Nad 500 Kč

Firemní profil

Hodnocení a recenze našich zákazníků. Na google profilu najdete i mapu, podle které se k nám můžete dopravit a aktuální pracovní dobu.

Facebook

Zde najdete novinky. Věci, co nám do prodeje přinesou, najdete na facebooku. Prostřednictvím videí ukazujeme to, co je nového.

Instagram

Profil instagramu slouží pro ty, kteří touží po originálních věcech, zajímavostech a cokoliv, co jen tak běžně není k sehnání.

Časté dotazy

Vyplácíme

Vyplatit vás můžeme přímo u nás na prodejně a nebo vám zaslat penízky na váš účet. Částku na účet zasíláme jednou měsíčně. 

Kdy přijímáme zboží?

Věci do prodeje přijímáme 7 dní v týdnu a ve své podstatě můžete přijet kdykoliv v pracovní době. 

Vaše věci slevujeme

Aby se věci prodaly je potřeba neustále pohybovat s cenou. Každé dva měsíce vaše věci slevíme. Také je můžeme slevovat v takovém časovém rozmezí na jakém se domluvíme.

Když se to neprodá

Když se vaše věci po dvou měsících neprodají, můžete si pro ně přijít, nebo je slevíme.

Vykupujete?

V rámci bazaru vykupujeme pouze gramodesky. Sklo a porcelán ale nevykupujeme. 

Kdo věci oceňuje?

Vaše věci oceňujeme my sami, nebo se můžeme domluvit, dohoda na ceně je vždy možná.