730695909 mercatino@email.cz
R

7 dní v týdnu

Knihy přijímám do prodeje po celý rok. Čím  zajímavější knihy do prodeje nabídnete, tím bude Vaše odměna vyšší.  Dokážu zprostředkovat rozprodej celých sbírek, knihoven a knižních dědictví či pozůstalosti.

R

Přehled co a za kolik

Na rozdíl od běžného antikvariátu v Mercatino budete vědět, co se prodalo a za kolik. Knížky prodáváme, tzn., že knihy neskladujeme. Snažím se knihy protočit, prodat za každou cenu, ať vás můžu ze všech knih vyplatit.

R

Ocenění knih

Knihy ocením podle aktuální tržní hodnoty a budu snižovat ceny takovou dobu, dokud se neprodají. Tímto způsobem zajišťuji celkový úspěch při prodeji a také radost ze strany kupců. Vám vyplatím min. 50 % z prodeje.

Odměna z prodeje

%

Do 500 Kč

%

Nad 500 Kč

Zajistím odvoz jakéhokoliv většího množství knih. Zejména pokud si s nimi nevíte rady. Odvezu knihy z dědictví, pozůstalostí či jakéhokoliv stěhování. V rámci svozu knížek můžeme probrat i variantu prodeje jiných věcí než knížek, které jsou na místě.

Časté dotazy

Vyplácíme

Vyplatit vás můžeme přímo u nás na prodejně a nebo vám zaslat penízky na váš účet. Částku na účet zasíláme jednou měsíčně. 

Kdy přijímáme zboží?

Věci do prodeje přijímáme 7 dní v týdnu a ve své podstatě můžete přijet kdykoliv v pracovní době. 

Vaše věci slevujeme

Aby se věci prodaly je potřeba neustále pohybovat s cenou. Každé dva měsíce vaše věci slevíme. Také je můžeme slevovat v takovém časovém rozmezí na jakém se domluvíme.

Když se to neprodá

Když se vaše věci po dvou měsících neprodají, můžete si pro ně přijít, nebo je slevíme.

Vykupujete knihy?

Ano knihy i vykupujeme. Pokud máte větší sbírku knih. Jen je potřeba vědět, že zisk ani zdaleka nedosahuje čísel komisního prodeje.

Kdo věci oceňuje?

Vaše věci oceňujeme my sami. Každopádně dohoda na ceně je vždy možná.